“Top Gun: Maverick”in yıldızı Miles Teller’ın ilk rolünü nasıl aldığı ortaya çıktı

Son “Top Gun: Maverick“te başrolü Tom Cruise ile paylaşan Miles Teller, 20 yaşında geçirdiği kazanın oyunculuk kariyerine etkisini anlattı.

“ARABA 8 KEZ TAKLA ATTI”

Lisede parlak bir öğrenci olan Teller, birkaç yıl sonra geçirdiği korkunç araba kazasını “20 yaşındayken bir araba kazası geçirdim. Arkadaşlarımla Connecticut’ta bir festivale gitmiştik ve Florida’ya dönüyorduk. Arkadaşım arabanın kontrolünü kaybetti, trafikte üç şerit atladı ve araba 8 kez takla attı. Araba yuvarlanmaya başlamadan önce ben camdan dışarı çıktım. Herkes “Miles nerede?” diye bağırıyordu. Yolun kenarında kanlar içindeydim” diye ifade etti.

Bu kaza sonucu vücudunun sol tarafında derin yaralar oluşan Miles Teller’ın yakından bakıldığında yanak ve çene bölgesinde bazı yara izleri hala görünüyor.

YARA İZLERİ SAYESİNDE ROLÜ ALMIŞ

Ancak Teller’ın anlattığına göre bu durum, John Cameron Mitchell’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Mutluluğun Peşinde” filmindeki rolü almasına yardımcı olmuş.

Ünlü oyuncu, “Ölümcül bir kazanın katalizörü olan bir adamı oynadım. Yönetmen yara izlerimin olmasının yardımcı olduğunu düşündü” dedi.

2014 yapımı “Whiplash”teki performansıyla Bafta’ya aday gösterilen Miles Teller, “Top Gun: Maverick” filminde; Maverick’in hayatını kaybeden en yakın arkadaşı Goose’un oğlu Teğmen “Bradley Bradshaw” karakterine hayat verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir