Sevdiğiniz İnsanla Ne Kadar Uyumlu Olduğunuzu Öğrenebilmek İçin Yapabileceğiniz 10 Test

Partnerinle birbirini daha iyi tanımak, aranızdaki uyumun ne kadar iyi olduğunu anlamak Onedio testlerinden geçiyor! Bu içeriğimizde birlikte çözüp sonuçlarını karşılaştırabileceğiniz testlerimizi sıraladık! ?

1. Partnerine Asla Söylememen Gereken Cümle Hangisi?

İlişkide herkesin katlanamadığı şeyler farklı olabilir. Bu testte de ikinizin birbirinizden duymaya katlanamadığı cümleleri öğreneceksiniz. Böylece bunları söylememeye daha fazla dikkat edebilirsiniz.

2. Partnerinle Ne Kadar Açık İletişime Sahipsiniz?

İlişkinin içindeyken bazen objektif bakamıyoruz ve partnerimizle açık iletişime sahip olduğumuzu sanıp neden bir şeylerin yolunda gitmediğini sorguluyoruz. Aslında her şey iletişimde bitiyor ve bu test bu konuda ne kadar açık olduğunuzu gösteriyor!

3. İlişkiniz Haftanın Bir Günü Olsaydı Hangisi Olurdu?

Ciddi konulardan biraz da eğlencelilere geçelim… ‘Bunu bilmek ilişkide bize ne katacak?’ diye düşünme! Hem eğlenip hem de birbirinizi tanımanın daha iyi bir yolu olamaz. ?

4. Ona Aşık Olma Sebebin Ne?

Bazen partnerimiz ona neden aşık olduğumuzu sorar ve üzerine düşünmediğimiz için bunun cevabını veremeyiz. İşte bu test sayesinde partnerinize neden aşık olduğunuzu birkaç soruyla bulabileceksiniz. ?

5. Partnerini Neden Anlayamıyorsun?

Bu testimiz ise partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmeniz için size yardımcı olacak. Soruları çözdükten sonra partnerinizle konuşun ve artık birbirinizi anlamanın bir yolunu bulun!

6. Cinsel İlişki Sırasında Partnerine Söylemen Gereken Cümle Ne?

Bu kadar tatlılık yettiyse, biraz da tutkulu şeylerden bahsedelim. Bu test ile seks hayatınızı olduğundan çok daha alevlendirecek şeyi öğrenebilirsiniz. ?

7. Partnerinin Arkadaşları Senin Hakkında Ne Düşünüyor?

Bu testimiz merak edilip sorulamayan o gerçekleri ortaya çıkarma garantili! Partnerinize sormaya çekindiğiniz bu soruyu birlikte testi çözerek cevaplandırabilir, üstüne konuşup konuyu masaya yatırabilirsiniz.

8. Partnerinin Sana Yeniden Aşık Olacağı Date Planını Söylüyoruz!

Diyelim ki ilişkinizde her şey yolunda gidiyor ama yine de bir şeyler eksik. Bu test, o eksikliği tamamlayacak date planını sizin için yaparak ilişkinize renk katıyor! ?

9. Herkesten Sakladığın Cinsel Fantezin Ne?

Bu testi ciddiye alarak çözseniz iyi olur, çünkü yatak odanızda keyfi had safhaya çıkarma garantisi var! Partnerinize söylemeye çekindiğiniz veya fırsat bulamadığınız cinsel fantezinizi bu test aracılığıyla iletebilirsiniz. ?

10. Sen ve Partnerin Hangi Dizi Çiftsiniz?

Geldik son önerimize… Bu öneri çok hoşunuza gidecek çünkü herkes dizi izlerken kendisini oradaki karakterlerle bağdaştırır. Bu testi çözdüğünüzde hangi dizi çifti olduğunuzu görebilirsiniz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir