100 milyon TL’lik teklif! ‘Merve uçmak istiyor, uçuş da bir yere kadar’

‘Acemi Cadı’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi projelerde rol aldıktan sonra uzun süre ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur, dikkat çeken açıklamalarını sürdürüyor.

36 yaşındaki ünlü isim, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden Boluğur, “Yeni yıl geliyor, yeni umutlar, yeni heyecanlar ve yeni işler” açıklamasını yaptı.

“GALİBA ÜLKEYİ TERK EDECEĞİM”

Dubai yolcusu olduğunu söyleyen oyuncu, “100 milyon TL’lik teklif aldım. Dubai’ye gidiyorum, kırmızı halıda yürüyeceğim. Çok güzel olacak. Bol bol işlerim var Dubai’de ve Katar’da. Yurt dışından çok işler geliyor. Ülkeyi terk edeceğim galiba, öyle görünüyor” dedi.

“MERVE’YE BİR RAHATLIK GELMİŞ”

TV8’de ekranlara gelen 2. Sayfa programında, Merve Boluğur’un sözleri masaya yatırıldı. Sunucu Gülşen Yüksel, canlı yayında “Merve’ye bir rahatlık, bir gevşeme gelmiş. Normalde gazetecilerle konuşmayı sevmez, kameralardan pek hoşlanmaz. Şimdi böyle uzun uzun anlatıyor, keyfi çok yerinde. Dalga geçiyor gibi geldi bana. Gözümü kapatsam, ‘Bu ses kime ait?’ diye sorsanız Merve olduğunu bilemem. Sesi falan değişmiş” yorumunda bulundu.

“NE SÖYLEDİĞİNİN FARKIDNA DEĞİL”

Programın diğer sunucusu Müge Dağıstanlı ise “Bence Merve orada ne söylediğinin farkında değil. 100 milyon TL falan… Böyle bir uçmak istiyor, uçuş bir yere kadar tabii. Konuşma şekli, saçı, görüntüsü bir değişik geldi bana. Eski Merve gitmiş, başkası gelmiş. 100 milyon TL’yi kim verdi de biri buldu?” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir