Paribu Neden Açılmıyor 1 Nisan? Paribu Çöktü mü, Ne Zaman Düzelir?

Türkiye’nin en popüler kripto para işlem platformu olan Paribu gündemin öne çıkan uygulaması oldu. Bitcoin ve birçok kripto para alım satımı işlemlerinin yapılabildiği uygulamaya erişim sıkıntısı yaşanıyor. 1 Nisan’da platformun kullanıcıları uygulamayı açmakta sorun yaşayınca arama motorlarına yöneldi. Peki Paribu çöktü mü? Paribu neden açılmıyor, ne zaman düzelecek? 

Detaylar içeriğimizde…

Kripto para, Bitcoin ve onlarca kripto paranın alınıp satılabildiği Paribu uygulaması gündem oldu. 1 Nisan Cumartesi günü uygulamada erişim sorunu yaşayanlar oldu.

Paribu’da meydana gelen erişim sorunu kısa sürede dikkat çekti. Yatırımcılar, uygulamaya neden giremediklerini merak etti.

1 Nisan Paribu Neden Açılmıyor?

Paribu resmi Twitter hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada uygulamada versiyon güncellemesini de içeren planlı bakım çalışması yapılacağı ifade edildi.

Paribu Ne Zaman Düzelir?

Yapılan açıklamada, ”1 Nisan sabah 06.00 ile 08.00 arası versiyon güncellemesini de içeren planlı bakım çalışması yapılacaktır. Bu esnada Paribu hesabına girişler ve işlemler geçici olarak durdurulacaktır.” ifadeleri yer aldı. Böylelikle uygulamaya erişim sorunun 8.00’den sonra düzelmesi bekleniyor.

Telefonunuzda bulunan Paribu uygulamasını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir