Koruma Kararı Bir Kadını Daha Koruyamadı: Boşanırken Pay Vermemek İçin Evi Sattı, Evden Çıkmayan Eşini Öldürdü

İzmir’de kadın cinayeti yaşandı. Kutbettin Koluman, boşanma aşamasında olduğu Recibe Koluman’ı katletti. Kutbettin Koluman’ın boşanma sürecinde çocuklarıyla birlikte, sattığı evde yaşamaya devam eden Recibe Koluman’ı evi boşaltmadığı için öldürdüğü öğrenildi.

Recibe Koluman’ı evi boşaltmadığı için öldürdüğü ortaya çıktı

Olay dün saat 08.00 sıralarında, Konak ilçesinde Zeytinlik Mahallesi’nde meydana geldi. 50 yaşındaki Kutbettin Koluman, çocuğuyla, işe gitmek üzere evden çıkan boşanma aşamasında olduğu 39 yaşındaki ve 4 çocuk annesi Recibe Koluman’ı takip etti.

Kutbettin Koluman, bir süre sonra, ateşli silahla Recibe Koluman’ı vurdu. Kutbettin Koluman kaçarken, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi, Recibe Koluman’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Kutbettin Koluman olaydan bir süre sonra emniyete giderek polise teslim oldu

Recibe Koluman’ın cenazesi, polis ve savcının incelemelerinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’nun morguna gönderildi. Kutbettin Koluman ise olaydan bir süre sonra Boğaziçi Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu.

Recibe Koluman’ın Kutbettin Koluman tarafından tehdit edildiği ve Recibe Koluman’ın uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı. Kutbettin Koluman’ın dava sürecinde çocuklarıyla birlikte, sattığı evde yaşamaya devam eden Recibe Koluman’ı evi boşaltmadığı için öldürdüğü belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir