Güven Kıraç: Tut elimi, bırak çeksinler!

Güven Kıraç, genç bir kadınla samimi halde kameralara yakalanmış; 12 yıllık evliliği bu görüntüler nedeniyle sona erdiği iddia edilmişti. Ünlü oyuncunun, 2010 yılında nikâh masasına oturduğu Başak Kıraç’ı kendisinden oldukça genç bir kadınla aldattığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

“BOŞANMA SON NOKTADIR”

Maya adında bir kız çocukları olan Başak Kıraç ile anlaşmalı olarak boşanan Güven Kıraç, “İşin doğrusunu yazmak istedim” diyerek, şu ifadeleri kullanmıştı:

Özel hayata saygı lütfen! Daha önce özel hayatımla ilgili çıkan haberlere sessiz kalmıştım ancak yine benzer haberler çıkınca işin doğrusunu yazmak istedim. Bir ilişkinin, bir evliliğin bitmesi boşanmadan çok önce oluyor, boşanma son noktadır. Çiftler bazen anlaşamaz ve ilişkileri bitebilir. Biz de anlaşmalı olarak boşandık, saygı ve sevgi çerçevesinde kızımızın ebeveynleri olarak kalacağız.

“ÖZEL HAYATIMA SAYGI GÖSTERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM”

Geçtiğimiz kasın ayında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kıraç, “Çıkan haberler beni olduğu kadar ailemi de üzmekte. Ayrıca benim ve kız arkadaşımın yaşları ve kız arkadaşım ile aramdaki yaş farkına ilişkin haberler de gerçeği yansıtmamaktadır. Ben 54 yaşındayım. Sizlerden özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum. Açıklamalarımdan sonra çeşitli yayın organlarında ve mecralarda hatalı ve gerçek dışı yayın yapan kişilerden de gereği özeni göstermelerini bekliyorum” açıklamasında bulunmuştu.

YAĞMURLU HAVADA ROMANTİK ANLAR

Güven Kıraç, 12 yıllık evliliğinin bitmesine neden olduğu konuşulan Mervenur Topugil ile önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Yağmurlu havaya aldırış etmeden Nişantaşı sokaklarında yürüyerek romantik anlar yaşayan ikilinin, basın mensuplarını fark ettiğinde ne yapacaklarını şaşırması dikkat çekti.

“BİZİ ÇEKİYORLAR”

Genç kadın, “Bizi çekiyorlar” diye kendisini uyaran Güven Kıraç’ın hemen elini bıraktı. Bu sırada ikili arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Bir süre hararetli bir şekilde konuştukları görülen çiftten Kıraç’ın, Topugil’e “Tut elimi bir şey olmaz. Bırak çeksinler” şeklindeki sözleri duyuldu.

ELE ELE YOLLARINA DEVAM ETTİLER

Objektiflere kaçamak bakışlar atan Güven Kıraç ile Mervenur Topugil, ardından yine el ele tutuşarak, yollarına devam etti.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir